شماره تماس : 8070-602-416

  canada

Save

Save

گل نیمروز

باغبانی یک ترکیب عالی‌ از علم و هنر می‌باشد. بخشی از آن تماما درباره تحسین زیبایی‌های طبیعی و بخش دیگری از آن شامل دانش و مهارت‌هایی است که برای زیبا به نظررسیدن این‌ زیبایی‌ها نیاز است که استفاده شود. برای یک تجربه لذت‌بخش باغبانی، شما باید مقدار زیادی از دانش مربوطه را داشته باشید. در این مقاله، ما به طور خاص در مورد برخی از گل‌های زمستانی بحث خواهیم کرد. این کار ممکن است به شما یک درک عمیق‌تری درباره آنچه که نیاز دارید تا در طول زمستان آینده انجام دهید، پیشنهاد دهد.

نام : گل نیمروز . این گل در گونه نیم¬روزیان  قرار می‌‌گیرد.

- جزئیات مهم
این گل از زیر‌مجموعه گیاهانشبه چندساله می‌باشد. این گیاه به مقدار مناسبی از نور خورشید نیاز دارد، که به این معنی است که می‌توان دانه آن را در فضای باز به جای سایه پاشید. این گیاه نیاز به خاک غنی و خشک که ظرفیت جذب خوبی دارد، نیاز دارد.

- نکات کاشت و نگهداری
-از کود‌های آلی مانند کود کشاورزی گاوی یا ورمی‌کمپوست (قالب کرم)، زمانی که کاشت گل نیمروز را انجام می‌دهید، استفاده کنید. این گیاه معمولا به عنوان گیاهبرف  در شمال هند شناخته می‌شود.
- بهترین زمان برای پاشیدن دانه‌های این گیاه زمانی است که دما در حدود 18 تا 20 درجه سلسیوس باشد، به طور معمول در پایان فوریه و مارس، که زمستان رو به اتمام است، کاشت گیاه انجام می‌شود.
- شما همیشه باید خاک را خشک نگه دارید. آب دادن را به محض اینکه متوجه شدید آب در حال خشک شدن است، انجام دهید. همچنین، شما نباید هرگز زیاد به این گیاه آب بدهید. خاک را مرطوب نگاه دارید، ولی فراتر از آن نروید. این حرف به این معنی است که نیاز است که شما به این گیاه تنها یک یا دو بار در هفته آب بدهید.
-  این گیاه بسیار حساس می‌باشد. بنابراین مطمئن شوید که هیچ گیاه با وزن سنگین یا با شاخه‌ زیاد در نزدیکی این گیاه قرار نگیرد.


 

خواندن 118 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 20 دی 1396 ساعت 16:26