شماره تماس : 8070-602-416

  

Save

Save

Back to top
Go to bottom

داوودی

 کد: T703

 گل داوودی (chrysanthemum) بنزن موجود در هوا را پاک می کند.

قرن‌ها پیش در چین، گل داوودی به عنوان گیاهی که حال انسان را خوب می‌کند، ارزیابی می‌شد.

 

 

 

داوودی


چینی‌ها از حدود سه هزار سال قبل به پرورش این گل اقدام کردند و برای آن خواص سلامت و بهداشت فراوانی را برشمردند. در جنوب شرق آسیا جوشانده‌های زیادی از گل‌های زرد و سفید این گل تهیه می‌شود که مفید برای بسیاری از بیماری‌هاست.
مردم چین ساقه سبزاین گیاه را جدا می‌کنند و با آن خوراکی مخصوص می‌پزند که می‌گویند این گیاه خاصیت ضدعفونی کننده دارد وباعث افزایش طول عمرمی‌شود، اما همه این خاصیت‌های درمانی را کناربگذارید و به نتیجه تحقیقات دو ساله پژوهشگران ناسا گوش کنید: براساس این تحقیقات گل‌های داوودی، حتی در مکان‌های کوچک و دربسته، می‌توانند بنزن موجود در هوا را پاک کرده وهوا را از این ماده شیمیایی تصفیه کنند. بنزن یکی ازاصلی‌ترین آلوده‌ کننده‌های هواست که در جوهرها، رنگ‌های شیمیایی، پلاستیک، خوش‌ بوکننده‌ها، ‌بنزین، اسپری‌های تمیز‌کننده ودرنظایرآن‌ها یافت می‌شود.یادتان باشد که بهتراست گلدان‌های گل‌های داوودی را درنور‌غیرمستقیم قرار دهید واگرخوب ازآن‌ها نگهداری کنید این گلدان‌ها تا ۶ هفته هم دوام می‌آورند.

 

خواندن 282 دفعه

دسته بندی کامل گیاهان سبز و زینتی

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

طراحی و مشاوره
گیاهان سبز و زینتی
درختان و درختچه ها
سبزیجات و صیفی جات
گیاهان دارویی و دمنوش ها
جعبه هدیه سبز

 

   جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر ،کامل تر ‌و رایگان ‌و همینطور استفاده از خدمات اجرایی ما می توانید از راه های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 8070-602-416

آیدی تلگرام : acegardener@

کانال تلگرام : sibeas@

اینستاگرام : sibeas_aceapple@