شماره تماس : 8070-602-416

  

Save

Save

Back to top
Go to bottom

بامبو

 کد: T702

 بامبو (bamboo) ذرات معلق عنکبوت‌های خانگی را می‌گیرد ونابود می‌کند.

 

 

 

بامبو


بامبو ابتدا در شرق و جنوب آسیا می‌رویید اما سپس به گیاه محبوب اکثر مردم جهان بدل شد و حالا تقریبا در تمام جهان می‌توانید ساقه‌ها وریشه‌های بامبو را خریداری کرده و درخانه‌تان از آن استفاده کنید. بامبو را در آپارتمان‌ می‌توان به ارتفاع بین ۵/۰ تا ۵/۱ متر هم پرورش داد.
حالا متخصصان و پژوهشگران ناسا می‌گویند، این گیاه دوست‌داشتنی نقش تصفیه‌کننده هوا را هم دارد. درواقع درمطالعه‌ای مشخص شد، ساقه‌های بامبو می‌توانند فرمالدئید، بنزن، مونوکسیدکربن، زیلن و کلروفورم را از هوای اطراف خود جذب کنند.
بامبوجدا ازکمک‌ کردن به تصفیه هوا یک خاصیت جالب دیگرهم دارد آن هم این است که ذرات معلق عنکبوت‌های خانگی را می‌گیرد ونابود می‌کند. این تخم‌ها درافرادی که آلرژی دارند باعث بدتر شدن وضعیت تنفس می‌شوند.

در کنار همه این‌ها بامبو یک خاصیت جالب دیگرهم دارد که درطی ماه‌های سرد سال که هوای داخل آپارتمان گرم و خشک است هوای داخلی را تا حد زیادی مرطوب‌ ومناسب می‌کند.
برای نگهداری بامبو بهتر است که آن را درمعرض نورمستقیم خورشید قرارندهید ودرتمام دوران رشد آن را درمحیطی مرطوب قراردهید.

 

خواندن 218 دفعه

دسته بندی کامل گیاهان سبز و زینتی


Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sibeas/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in /home/sibeas/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194