شماره تماس : 8070-602-416

  

Save

Save

Back to top
Go to bottom

سرخس برگ بیدی

 کد: s214

سرخس برگ بیدی (JUNGLE BRAKE) ساختارهای برگی مرکب هستند. و لبه ی برگچه های دارای پستی و بلندی است و همیشه سبز است

خاک و تغذیه دمای ایده آل محیط آبیاری و رطوبت نور محیط
خاک جنگل دارای کمپوست فراوان
30 درجه سانتیگراد 
مرطوب
کم

     این گیاه نوعی سرخس از جنس Pteris و بومی استرالیاست. معمولاً در کف جنگل ها و منطق تاریک و مرطوب زندگی می کند. ساختارهای برگی شکل ظاهری چتر مانند دارد.
    ریزوم های آن کوتاه و خزنده هستند. در راس خود قهوه ای رنگ هستند. شاخبرگ ها به شکل پنجه ای هستند و سبز تیره و ظاهری چرم مانند دارند. اندازه ی گیاه بین 1 تا 2 متر است. ساختارهای برگ مانند آن حدود 30 سانتی متر هستند.
    ساختارهای برگی مرکب هستند. و لبه ی برگچه های دارای پستی و بلندی است و همیشه سبز است.
    تکثیر این گیاه از طریق اسپور های آن صورت می گیرد. اسپورها در شرایط مناسب در سطح زیرین ساختارهای شبه برگی ایجاد می شوند. در این هنگام بایتس گلدان مناسبی را در زیر سطح برگ ها قرار داد تا اسپورها بر روی خاک ریخته و رشد کنند. بهترین مکان برای رشد این گیاه کنار باتلاق ها و مناطق بسیار مرطوب و سایه دار است.

خواندن 370 دفعه

دسته بندی کامل گیاهان سبز و زینتی


Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sibeas/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in /home/sibeas/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194