شماره تماس : 8070-602-416

  

Save

Save

Back to top
Go to bottom

گیاهان سبز و زینتی

گلها از نظر شکل و اندازه و رنگ بسیار متنوعند و از نظر تعداد و آرایش نیز تنوع زیادی دارند. و بعضی گلها مانند عدسک آبی به زحمت دیده می‌شوند و بعضی دیگر بسیار بزرگتر مانند زرآوند یا زنبق بدبو. گل معمولا 4 بخش دارد که عموما روی دوایر متحدالمرکز قرار دارند این چهار بخش عبارتند از: کاسه گل (کاسبرگها) ، جام گل (گلبرگها) ، نافه گل (پرچمها) و برچه (مادگی).
گل اندام زایشی در گیاهان است. گل از نظر زیباسازی محیط و تولید میوه و دانه که از مواد غذایی مهم به شمار می‌آیند اهمیت زیادی دارد.
حشرات و پروانه ها به خاطر شيريني شهد گلها بر روي گلها مي نشينند بنابراين گرده گياهان به بدن حشراتي که روي گلها مي نشينند، مي چسبد. حشرات ، گرده ها را با خود به گل ديگري منتقل مي کنند واز اين طريق است که عمل گرده افشاني صورت مي گيرد و دانه جديدي به وجود مي آيد و حتي باد هم مي تواند گرده ها را از يک گياه به طرف گياه ديگر ببرد.
هنگاميکه در باغچه منزلتان يا در پارک ،گلهاي رنگارنگ و معطري را مي بينيد متوجه مي شويد که اين گلهاي زيبا چقدر در شادي و زيبايي اطرافتان تاثير دارند.
اگر خانه شما دارای باغچه است هیچ تردیدی به خود راه ندهید و به سرعت دست به کار شوید.مطمئن باشید مدتی پس از حضور این گیاهان سرسبز و زیبا در منزلتان از تغییر روحیه خودو خانواده شگفت زده خواهید شد
جهت مشاوره و کاشت انواع گل‌های زیبا و مناسب با ما تماس حاصل فرمایید.: ۸۰۷۰-۶۰۲-۴۱۶

لطفا جهت دیدن صدها گل زیبا کلیک فرمائید

خواندن 1654 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 دی 1396 ساعت 11:10
محتوای بیشتر در این بخش: « طراحی و مشاوره درختان و درختچه ها »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.