شماره تماس : 8070-602-416

  

Save

Save

Back to top
Go to bottom

پنیرک داویدسونی

کد: d1728

پنیرک داویدسونی (DAVIDSON'S BUSHMALLOW)

خاک و تغذیه دمای ایده آل محیط آبیاری و رطوبت نور محیط
 خاک های به خوبی آبیاری شده
نواحی نیمه گرمسیری
 کمی مرطوب
زیاد

 خصوصیات گیاهشناسی:
"پنیرک داویدسونی" گیاهی گلدار از خانواده پنیرک است. این گیاه بومی کالیفرنیا بوده و در جنگل های بلوط و نواحی شیبدار رشد می کند.

این نوع از پنیرک به صورت درختچه ای با عادت رشد قائم و با تعدادی شاخه های فرعی دیده می شود. ارتفاع آن به حدود 3 تا 5 متر نیز می رسد. این گیاه از کرک های پشم مانند پوشیده شده است.

    
برگ های آن بصورت کرکدار، ضخیم، گرد و بریده بریده در چند لوب دیده می شوند. حشیه ی این برگ ها به صورت موجدار می باشد. برگ های بزرگتر ممکن است تا 20 سانتیمتر نیز طول داشته باشند.

گل آذین ها به صورت خوشه های طویل وجود دارند. که دارای تعدادی گل به رنگ صورتی کمرنگ و کرکدار می باشند. گل ها دارای 5 گلبرگ بوده که این گلبرگ ها به شکل تخم مرغی یا سه گوش دیده می شوند.

میوه ها دارای 5 تا 14 بخش هستند و حدود 2 تا 5 میلیمتر نیز قطر دارند. این میوه ها دارای سطحی صاف، ناشکوفا و کرکدار می باشند.
بذرها به رنگ قهوه ای تا سیاه می باشند.

    
شرایط محیط رشد:
خاک هایی با پی اچ 6 تا 8 و به خوبی آبیاری شده، برای رشد این گیاه مناسب است. همچنین به میزان بارندگی 31 تا 76 سانتیمتر در سال نیز نیاز دارد. ولی خشکی را نیز در برخی نواحی می تواند تحمل کند.

خواندن 376 دفعه

دسته بندی کامل درختان و درختچه ها

ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

طراحی و مشاوره
گیاهان سبز و زینتی
درختان و درختچه ها
سبزیجات و صیفی جات
گیاهان دارویی و دمنوش ها
جعبه هدیه سبز

 

   جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر ،کامل تر ‌و رایگان ‌و همینطور استفاده از خدمات اجرایی ما می توانید از راه های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 8070-602-416

آیدی تلگرام : acegardener@

کانال تلگرام : sibeas@

اینستاگرام : sibeas_aceapple@