شماره تماس : 8070-602-416

  

Save

Save

Back to top
Go to bottom

زنبق

 کد: T704

Iris

یک جاروبرقی قوی مواد شیمیایی مضر و خطرناکی چون فرمالدئید، بنزن، تری‌کلرواتیلن و برخی مواد دیگر را از هوا پاک میکند.

 

زنبق

گل زنبق دربرخی نقاط خاص جهان گل بومی محسوب می‌شود.
در بسیاری از نقاط جهان این گل را در دسته گل‌هایی برای تزئین به کار می‌‌برند اما یادتان باشد که این گل‌ می‌تواند مثل یک جاروبرقی قوی مواد شیمیایی مضروخطرناکی چون فرمالدئید، بنزن، تری‌کلرواتیلن و برخی مواد دیگررا ازهوا پاک کند.
مطالعات نشان داده است، گلدان‌های حاوی این گل به کیفیت هوای یک آپارتمان می‌افزایند وازمیزان خطرناک بودن این مواد شیمیایی هم می‌کاهند.
یادتان باشد که گل زنبق را بهتر است درنورکم وغیرمستقیم قراردهید و خاکی که گل‌ در آن قرار دارد بهتراست همیشه اندکی رطوبت داشته باشد.
توصیه: دفعه بعد به جای خریدن یک اسپری خوش‌بوکننده یا دستگاه‌های معطر کننده هوا یک گلدان زنبق بخرید و آن را درمحلی بگذارید که هم از تماشای آن لذت ببرید و هم هوای پاکیزه‌ تری را استشمام کنید.

 

خواندن 218 دفعه

دسته بندی کامل گیاهان سبز و زینتی


Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sibeas/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in /home/sibeas/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194